Realizované a připravované projekty

Na základě bohatých zkušeností z realizovaných projektů se neustále snažíme hledat další nové příležitosti v komerčně zajímavých oblastech developmentu. Zejména pak hledat a následně využívat synergických efektů jak uvnitř skupiny EBM Group, tak v širším kontextu se subjekty z privátního, ale i veřejného externího prostředí.
Společnost EBM Partner se po úspěšném prodeji společnosti GrandPark a.s. včetně příslušných nemovitostí soustředí zejména na přípravu dalších projektů v oblasti bydlení a oblasti sociálních služeb. V rezidenčním developmentu se zaměřujeme na Prahu, kde přetrvává velmi silná poptávka po nových bytech. Díky promyšleným dispozicím nabízejí naše projekty klientům kromě zajímavého komerčního potenciálu i velmi kvalitní prostor pro vytvoření nového domova.

Snažíme se přinášet projekty, které svou architekturou a velikostí vhodně zapadnou do zvolené lokality, a tím významně zvyšujeme pravděpodobnost jejich bezproblémové realizace.

Zajímavý potenciál vidíme také v oblasti logistiky, zejména tzv. „retail-warehouse“, a v administrativě, a to opět v Praze a ve vybraných regionálních centrech. Aktuálně zvažujeme i některé obchodní příležitosti, například akvizici či spolupráci formou společného podniku.