ikona avatar

X3K

Exkluzivní 3 rodinné domy v Kobylisích. Na skvělé adrese najdete výjimečný domov a vše, co k životu potřebujete.ikona infoVíce o projektu

lokalita
lokalita:

Kobylisy, Praha 8

typ nemovitosti
typ nemovitosti:

3 rodinné domy

fáze
fáze:

Předprodej

k nastěhování
k nastěhování:

3Q 2025

X3K
X3K
X3K

Velkorysé bydlení pro náročné

Nevšedně řešený projekt jsme ušili na míru náročným klientům, kteří se nechtějí vzdálit z města, ale přitom využívat veškeré výhody rodinného domu a občanské vybavenosti v okolí. 

Promyšlené a precizně navržené domy nabídnou velkorysý prostor celé rodině. Oceníte nejen osobitý design domu či moderní prvky v interiéru, ale také pohled na hořící krb v obývacím pokoji, hlavní ložnici s terasou, dvě garážová stání, chytrou domácnost i zahradu ve vnitrobloku, která je jako stvořená pro radovánky s dětmi, hry s domácími mazlíčky nebo posezení s přáteli.

X3K vás nadchne exkluzivitou a stane se krásným místem pro spokojený život celé rodiny.

X3K
dispozice
dispozice:

4+kk+G

výměra parcely
výměra parcely:

125-129 m2

obytná plocha
obytná plocha:

180-207 m2

prodejní cena od
prodejní cena od:

28 290 000 Kč

X3K

Jako v bavlnce

Je pro nás důležité, abyste se v novém domově cítili bezpečně a jako v bavlnce. Proto jsme vytvořili moderní a funkční bydlení v prémiovém standardu, který vyhoví i nejnáročnějším klientům.

ikona pdfKatalog standardůikona šipka
obrázek na pozadí

Rychle ve městě, pár kroků do přírody

Nevšední bydlení na skvěle dostupné adrese. Kobylisy vám poskytnou vše, co ke spokojenému životu potřebujete. Školy, školky, obchody, restaurace i nemocnici. Autem, metrem, nebo tramvají jste ve víru velkoměsta za pár minut. A když po perném dni zatoužíte po klidu a odpočinku v přírodě, můžete vyrazit do přilehlého lesoparku Okrouhlík, nebo za podmanivými výhledy na Prahu z nedaleké Bílé skály. 

X3K
Ozvěte se nám pro bližší informace:

prodej@ebmpartner.cz
+420 603 190 703